+420 222 266 570 denně od 7 do 16 hod.

Hutnický koks

Tvrdý pórovitý produkt šedé barvy získávaný koksováním kamenného uhlí při teplotě 950—1100°С bez přístupu kyslíku. Používá se při tavbě surového železa jako vysoce jakostní a bezkouřové palivo, reduktant železné rudy, kypřidlo vsázkových materiálů.

Antracitové uhlí

Nejjakostnější typ uhlí, tvrdé hořlavé nerostné suroviny vzniklé z rostlinných reziduí v důsledku humifikace a karbonifikace. Nejkvalitnější typ kamenného uhlí vyznačující se černou barvou, vysokým leskem a výbornou výhřevností.

Chlorid vápenatý

Jedna ze solí vápníku, používá se v průmyslu a zdravotnictví.

Elektrodová hmota

Elektrodová hmota Sӧderberga je určena k vytváření nepřetržitých samospékavých elektrod (elektrod Sӧderberga) v elektrotermických pecích v černé a barevné metalurgii a chemickém průmyslu.

Stříkaný beton (torkret) a urychlovače  

Cementová směs, která se nanáší na povrch betonových/železobetonových konstrukcí, na vrstvy betonu nebo na horniny. Směs (torkret) se aplikuje pod tlakem stlačeného vzduchu, v důsledku čehož částice cementu pronikají do povrchu konstrukce a vyplňují pukliny, dutiny a i ty nejmenší póry. Použitím směsi je dosahováno vysoké pevnosti a zvyšuje se úroveň hydroizolace.

suroviny 01
www.IgronaTrading.com
© 2016-2019 Igrona Trading, s. r. o. | Tvorba webových stránek carl.cz